Met vragen over de registratie en logistiek van Springtij Forum 2017 (21-23 sept. op Terschelling) kun je contact opnemen met:
Marielle Beerling (eventmanager)
T. 06 53 45 55 36
E. marielle@springtij.nu

Vragen over het programma van Springtij Forum 2017 kun je stellen aan:
Kitty Geertman (programmamanager)
T. 06 14 28 22 55
E. kitty@springtij.nu

Wil je iets weten over de Energie- en Klimaatjury of over de Springtij Deiningprojecten, neem dan contact op met:
Kirsten van Reisen (producer)
T. 06 12 37 18 22
E. kirsten@springtij.nu

Met vragen over communicatie, publicaties, de website, pers, de Wubbo Ockels Brandaris Prijs en de social media kun je terecht bij:
Jannemieke van Dieren (communicatiemanager)
T. 06 41 48 02 70
E. jannemieke@springtij.nu

Heb je een vraag over de organisatie of over een partnerschap, neem dan contact met:
Marianne Berendse (algemeen directeur)
E. marianne@springtij.nu

De PA van de directie (Wouter van Dieren en Marianne Berendse) is:
Wieke de Jong
T. 06 20 07 60 18
E. wieke@springtij.nu

Voor vragen over facturen kun je terecht bij:
Ron Dol (administrateur)
T. 06 52 09 18 44
E. accounting@springtij.nu

Postadres:
Stichting Springtij
Meervlietstraat 19
1566 TL Assendelft

info@springtij.nu

KvK 34394393

Terschellinger vlag