Wouter van Dieren, wetenschappelijk directeur
E. wouter@springtij.nu

Katinka Abbenbroek, zakelijk directeur
T. 06 55 75 62 37
E. katinka@springtij.nu

Esther Tamboer, programmamanager
T. 06 11 90 66 04
E. esther@springtij.nu

Mireille Wiegman, productiemanager Terschelling
T. 06 12 96 83 04
E. mireille@springtij.nu

Wieke de Jong, management assistent en projectmanager
T. 06 20 07 60 18
E. wieke@springtij.nu

Myrthe Egmond, projectmanager Springtide Academy
T. 06 55 86 04 68
E. myrthe@springtij.nu

Jannemieke van Dieren, communicatiemanager
T. 06 41 48 02 70
E. jannemieke@springtij.nu

Ron Dol, administrateur
T. 06 52 09 18 44
E. accounting@springtij.nu

Postadres:
Stichting Springtij
Weteringstraat 5a
1431 BB Aalsmeer

info@springtij.nu

KvK 34394393

Terschellinger vlag