Team 2018

 

Wouter van Dieren – wetenschappelijk directeur

E. wouter@springtij.nu
http://www.heteilandendewereld.nu/

Katinka Abbenbroek – zakelijk directeur

T. 06 55 75 62 37
E. katinka@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/katinkaabbenbroek/

Esther Tamboer – programma- en eventmanager

T. 06 11 90 66 04
E. esther@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/esthertamboer/

Mireille Wiegman – productiemanager en manager Eilandteam

T. 06 12 96 83 04
E. mireille@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/mireillewiegman/?locale=de_DE

Tammo Oegema – researcher en kennismanager

E. tammo@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/tammo-oegema-0a58945/

Kim Nackenhorst – researcher en kennismanager  

E. kim@springtij.nu
T. 06 51 09 98 64
https://www.linkedin.com/in/kim-nackenhorst-4106b16/

Jannemieke van Dieren – communicatiemanager

T. 06 41 48 02 70
E. jannemieke@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/jannemiekevandieren/

Myrthe Egmond – kennismanager en projectmanager Springtide Academy

T. 06 55 86 04 68
E. myrthe@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/myrtheegmond/

Wieke de Jong – management-assistent en projectmedewerker 

T. 06 20 07 60 18
E. wieke@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/wiekedejong1973/

Ron Dol – financiële administratie 

T. 06 52 09 18 44
E. accounting@springtij.nu
https://www.linkedin.com/in/rondol/

 

Navigatoren Springtij Forum 2018

Hans Warmenhoven – Navigator thema’s Energie en Klimaat

https://www.linkedin.com/in/hans-warmenhoven-aa6b8113/

Sybren Bosch – Navigator thema’s Resources en Circulaire Economie

https://www.linkedin.com/in/sybren-bosch-43aa1115/

Jan Paul van Soest – Navigator thema’s Food en Agro

https://www.linkedin.com/in/jan-paul-van-soest-02895b/

Keimpe Wieringa – Navigator thema’s Natuur, Biodiversiteit en Natuurlijk Kapitaal

https://www.linkedin.com/in/keimpe-wieringa-32873a11/

Eelco Leemans  – Navigator thema’s Water en Zee 

https://www.linkedin.com/in/eelco-leemans-326a5713/

Xerva Blom – Navigator thema Finance

https://www.linkedin.com/in/xervablom/

Jolanda van der Veen – Navigator thema Leiderschap

https://www.linkedin.com/in/jolanda-van-der-veen-08aab49/

Elfrieke van Galen – Navigator thema’s Mobiliteit en Transport

https://www.linkedin.com/in/elfrieke-van-galen-8415256/

Hans Wiltink – Navigator thema Innovatie 

https://www.linkedin.com/in/hans-wiltink-61b5b91/

 

Eilandteam Springtij Forum 2018

Marjoke Hopman

https://www.linkedin.com/in/marjoke-hopman-8a630849/

 

Jolanda Gooiker

https://www.linkedin.com/in/jgooiker/

Maaike Buurman

https://www.linkedin.com/in/maaike-buurman/

Vivian Wiegman

https://www.linkedin.com/in/vivian-wiegman-532821123/

Mireille Wiegman

https://www.linkedin.com/in/mireillewiegman/?locale=de_DE